883 604 601

Sienna 83/86, Warszawa

salon@nailhouse.pl

AKTUALNOŚCI

ULUBIONE ZABIEGI NASZYCH KLIENTÓW ORAZ NOWOŚCI

MANICURE & PEDICURE

IBX SYSTEM - ODBUDOWA PAZNOKCI

Admin | Piątek, Listopad 24 2017

IBX System, to innowacyjny, dwuczęściowy produkt, który daje wymierne, rewolucyjne korzyści, to pierwszy tego rodzaju zabieg na świecie! Działa penetrując płytkę i wzmacnia ją od środka, zamiast – jak pozostałe zabiegi na rynku, pozostawać na jej wierzchu. Sposób aplikacji IBX System został zaprojektowany tak, aby maksymalnie umożliwić penetrację płytki. Nakładamy go jak lakier, ogrzewamy pod lampą, dzięki czemu penetruje do wnętrza, utwardzamy w świetle UV. To takie proste! IBX, to nowy rodzaj zabiegu w salonach – oferuje profesjonalną pomoc  słabym i zniszczonym paznokciom.

 

 

WIĘCEJ

MANICURE & PEDICURE

NAKLEJKI NA PAZNOKCIE

Admin | Piątek, Listopad 24 2017

Hit z Los Angeles! Ulubiony sposób na piękne paznokcie samej Beyonce. Naklejki do paznokci NCLA to stylowe i oryginalne rozwiązanie, które nada charakteru każdej stylizacji. Naklejki nie tylko ozdobią paznokcie, ale jednocześnie je ochronią; to skuteczny sposób na regenerację płytki. Ultra cienkie naklejki utrzymują się na paznokciach w idealnym stanie nawet przez dwa tygodnie. Jeśli wybierzesz wykończenie

topem hybrydowym Twój naklejkowy manicure będzie się trzymał na panzokciach tak, jak hybryda!

 

WIĘCEJ

MANICURE & PEDICURE

MANICURE HYBRYDOWY BEZ TOKSYN

Admin | Piątek, Listopad 24 2017

Lakiery hybrydowe 7 free prosto z Los Angeles! System Gelous? to  sposób na nieskazitelny, długotrwały manicure, który jest w  pełni bezpieczny dla paznokci. Super efekty, utrzymujące się aż do 21 dni bez odprysków. Wegańskie lakiery, bez toksyn - formuła 7 free. Ponad 50 najpiękniejszych kolorów + nowe kolory sezonowe. Szybkie i łatwe usuwanie lakieru. Ochrona paznokci. Wybierane przez gwiazdy Hollywood!

 

WIĘCEJ

O NAS

Najwyższej jakości salon manicure i pedicure  w sercu Warszawy! Korzystamy z najbardziej innowacyjnych, luksusowych i bezpiecznych produktów.

ADRES

Nail House

Sienna 83/86 (obok Rossmanna)

00-815 Warszawa

 

GODZINY PRACY

Poniedziałek                   9:00 - 21:00

Wtorek                             9:00 - 21:00

Środa                               9:00 - 21:00

Czwartek                         9:00 - 21:00

Piątek                               9:00 - 21:00

Sobota                             9:00 - 16:00

Niedziela                         zamknięte

© 2017 Nail House. All rights reserved.