Witamy w Nail House!

Nail House to ekskluzywny salon manicure-pedicure w Warszawie. Wierzymy, że Twoje paznokcie, dłonie i stopy zasługują tylko na najlepsze, więc stworzyliśmy świątynię paznokci. Naszym celem jest zapewnienie niesamowitych wrażeń nail SPA, które spowodują że zapragniecie powrócić. Używamy tylko najlepszych narzędzi, produktów i lakierów marki O.P.I, które zapewniają najwyższą jakość usług. Jako synonim stylu i komfortu, Nail House powstał po to, by zapewnić klientom luksusowe i przytulne miejsce relaksu oraz stylizacji.

Pozwól Nam zachwycić Cię Naszą wspaniałą gamą usług, poczynając od klasycznego manicure dla młodego wyglądu dłoni i paznokci, po pielęgnację skóry dłoni, mającą na celu jej głębokie nawilżenie oraz regenerację - luksusowy, relaksujący, manicure spa.

Niech twoje stopy skorzystają z takiego samego specjalnego traktowania, gdy zdecydujesz się na klasyczny pedicure przywracający stopom zadbany i estetyczny wygląd lub pedicure SPA, który łącząc tradycyjny pedicure z precyzyjną pielęgnacją skóry stóp powoduje, że skóra staje się ożywiona, zregenerowana i odmłodzona.

Oferujemy najwyższy standard usług, z wykorzystaniem najbardziej innowacyjnych, wysokiej jakości produktów do pielęgnacji paznokci, w komfortowym otoczeniu. Pragniemy wyznaczać trendy i standardy które będą naśladowane przez innych.

Z Nail House, możesz być pewny, że będziesz otrzymywać tylko najlepsze usługi i produkty jakie może zaoferować świat piękna.