PEDICURE KLASYCZNY

Pedicure klasyczny jest bardzo popularnym zabiegiem którego podstawowym celem jest usunięcie ze stóp zrogowaciałego naskórka przy pomocy frezarki, skrócenie i opiłowanie paznokci oraz odsunięcie naskórka nachodzącego na paznokcie. Po wykonaniu pedicure klasycznego paznokcie są malowane zwykłym lakierem lakierem (opcjonalnie).

PEDICURE SPA BY O.P.I

Pedicure SPA to połączenie pielęgnacji stóp z rozkoszą dla zmysłów. Zastosowanie produktów, przepełnionych łagodzącymi i skutecznymi wyciągami roślinnymi firmy O.P.I, pozwala cieszyć się wspaniałym doświadczeniem SPA. Pedicure SPA to kompletna pielęgnacja stóp, zapewniająca ulgę zmęczonym stopom. Dzięki pedicure SPA skóra stóp staje się wygładzona i delikatna. Tak wypielęgnowane stopy nabierają pięknego wyglądu. . Zabieg obejmuje: aromatyczną kąpiel stóp, peeling cukrowy wzbogacony kwasami owocowymi, relaksujący masaż, pedicure klasyczny zakończony malowaniem paznokci (zwykłym lakierem).

RYTUAŁY O.P.I

RUMIANEK I MIĘTA/CHAMOMILE MINT

Rumianek zadziała kojąco na zmysły, spowoduje zmniejszenie stresu, zadba o skórę dzięki dużej zawartości przeciwutleniaczy. Jego miodowy aromat przybliży nas do natury. Mięta nada orzeźwienia, lekkości i świeżości.

OGÓREK/CUCUMBER

Aromatyczna mieszanka chłodnego, rześkiego ogórka z nutą magnetycznego ananasa. Odpręża dzięki ekstraktom z ogórka, przeciwutleniacze z ananasa dla złagodzenia skóry.

ROYAL VERBENA

Piękna, kwitnąca roślina jaką jest Verbena, znana jest ze swej uspokajającej i relaksującej mocy. Moc energetyzującej kompozycji aromaterapeutycznych składników zabiegu "Royal Verbena" sprawi, że manicure stanie się wyjątkowym doświadczeniem.

TROPIKALNE OWOCE/TROPICAL CITRUS

To zabieg na dłonie i stopy z wykorzystaniem produktów o zapachu kokosa i cytrusów. Linia produktów zawierająca kwasy AHA.

PEDICURE GEL COLOR

GelColor od O.P.I to zachwyt nad kolorem, połyskiem i ekspresowym wykonaniem zabiegu. Nowy GelColor to również absolutne bezpieczeństwo dla twoich paznokci. Jest to wyjątkowo delikatny żel, przepuszczający powietrze, niewiążącym się mocno z paznokciem, dzięki czemu nie niszczy płytki. GelColor nie jest lakierem hybrydowym. Jest to nowa generacja żelu powstała w laboratorium O.P.I i jest pierwsza na świecie! W połączeniu z klasycznym pedicure jest wspaniałą alternatywą dla tradycyjnych lakierów.

PEDICURE JAPOŃSKI

Pedicure Japoński P. Shine to genialny zabieg polegający na wcieraniu energicznymi ruchami pasty w naturalną płytkę paznokciową oraz naniesieniu na nią warstwy pudru. Średnio co dwa - trzy tygodnie należy przeprowadzać uzupełnienie. Pedicure Japoński wzmacnia naturalne paznokcie nadając im połysk różowej perły. Nadaje paznokciom blask, a także zasila je w składniki naturalne (m.in. witaminy A + E), keratynę, pyłek pszczeli oraz krzemionkę z morza japońskiego. Ten unikatowy pedicure zalecany jest na paznokcie kruche, łamliwe i rozdwajające się.

PEDICURE EXPRESS

Pedicure express, czyli szybki pedicure, wykonywany głównie w celu skrócenia i pomalowania paznokci u stóp. Przeznaczony dla osób, które samodzielnie dbają o pielęgnację skóry stóp, chcących jedynie skorzystać z usługi pomalowania paznokci. Zabieg obejmuje kosmetykę paznokci, czyli nadanie im odpowiedniego kształtu , odsunięcie skórek oraz malowanie zwykłym lakierem (nie obejmuje wycinania skórek oraz usuwania zgrubień naskórka ze stopy). Najlepsze efekty przy pedicure fresh osiąga się na zadbanej i pozbawionej większych zrogowaceń skórze stóp. W innym przypadku poleca się skorzystanie z usługi klasycznego pedicure, pedicure SPA lub pedicure leczniczego.

PEDICURE LECZNICZY

Pedicure leczniczy, określany również jako pedicure specjalistyczny czy pedicure medyczny to szeroki wachlarz zabiegów specjalistycznej pielęgnacji stóp. Zabiegi specjalistycznego pedicure mają na celu usunięcie zmian, które utrudniają swobodne poruszanie się. Zabieg obejmuje usunięcie nadmiaru zrogowaciałego naskórka , podcięcie wrastających paznokci, użycie specjalistycznych preparatów, diagnozę dolegliwości oraz malowanie zwykłym lakierem. W razie konieczności trakcie zabiegu wykonywane są dodatkowe zabiegi lecznicze.

Pedicure leczniczy usuwa dolegliwości takie jak:

  • modzele
  • odciski
  • pękające pięty
  • wrastające paznokcie
  • zmiany chorobowe skóry stóp i płytki paznokciowej

PEDICURE CALLUS PEEL

Pedicure Callus Peel to zabieg na bazie kwasów kosmetycznych. Przeprowadzany jest w połączeniu z klasycznym pedicure frezarkowym. Po kąpieli stóp kosmetyczka nanosi na piętę nasączony kwasami plaster Skin Softener. Następnie stopy są owijane folią i pozostawiane na około 15-20 minut. Kolejny etap to zdjęcie foli i przystąpienie do usuwania martwego, zrogowaciałego i rozmiękczonego przez kwasy naskórka przy pomocy plastikowego nożyka Scrapper. Następnie skóra stóp wygładzana jest frezarką. Ostatnim etapem (przed ewentualnym malowaniem paznokci) jest posmarowanie stóp kremem odżywczym Moisture Cream.

Dla kogo polecamy pedicure Callus Peel?

  • osoby z suchymi, spękanymi piętami
  • osoby z twardym, zrogowaciałym naskórkiem stóp
  • osoby z grubym, przesuszony naskórkiem na piętach

PEDICURE DLA MĘŻCZYZN

Męski pedicure to zabieg, który przekona każdego Pana, że stopy mogą wyglądać pięknie. Pedicure męski to nie tylko dbałość o gładką skórę na piętach czy wygląd paznokci. To także troska o wygodę i komfort chodzenia. Łagodna kąpiel w solach zmiękczających, peeling oraz zastosowanie preparatów zmiękczających i nawilżających to dopiero początek. Bardzo ważne jest także usunięcie zrogowaceń, drobnych odcisków, nagniotków i zgrubień, które potrafią utrudniać codzienne chodzenie.